lkl.png

Veri GÜVENLİK

Gizlilik ve Güvenlik DNA'mızda var

İlk günden beri TohumX'i şirketinizin atık miktarını düşürmek ve oluşan atıklarınızı fiyatlandırmak için yola çıktık gördük ki bunları size sağlarken bunları en iyi şekilde korumamız gerektiği bilincine vardık, hayati önem taşıyan bilgileri paylaşmanız, ayrılmış şirketleri tekrar birleştirmek veya daha karlı  lojistiğe yardımcı olmak için geliştirdik. Bazılarınızın en kişisel verileri TohumX ile oluşturuldu, işte bu nedenle uygulamamızın uçtan uca şifreleme özelliğini geliştirdik. Uçtan uca şifrelendiğinde raporların ve diğer verilerin, istatistiklerin, ortalama karbon salınımlarınının, kağıt hamur içerikli atıkların istatistiği, belgelerinizin ve sürdürülebilirlik raporlarınızın yanlış ellere düşmesi engellenmiş oluyoruz.

Varsayılan Olarak Güvenlik

Şirket ve çalışanları uygulamamızı kullanırken TohumX'in uçtan uca güvenlemesi mevcuttur. Pek çok raporlama uygulaması verileri sadece siz ve kendileri arasında şifrelemektedir. TohumX'ın uçtan uca güvenlemesi ise gönderilenlerin sadece şirket ve yetki zinciri kurduğunuz kişi/kişiler tarafından ulaşılabilirliği temin eder. Aradaki hiçkimse, hatta TohumX bile Verilerinizi okuyamaz. Bunun nedeni raporlarınızı bir kilitle güvene alınmış olmasıdır. Kilidi açıp veriye ulaşmak için gereken özel anahtar sadece siz ve yetki zincirinde olan kişide bulunur. Ek bir güvenlik olarak, her bir gönderdiğiniz raporun kendine özgün bir kilidi ve şifresi bulunur. Bunların hepsi otomatik olarak olur: Mesajlarınızı güvene almak için bir ayarı açmaya veya özel gizli dosya oluşturmaya gerek olmaz.

gra.png

Raporları ve Verileri Görün

TohumX gönderdiğiniz raporlar veya incelediğiniz verileri uçtan uca şifrelenmiş olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar. Şirket bilgisi veya Tesis bilgisindeki bildiriye bakın.

Mesajlarınız Sizin Kontrolünüzde

Mesajlarınız sizin kontrolünüzde olmalı. İşte bu nedenle, mesajlarınızı ilettikten sonra TohumX bunları sunucularında tutmaz ama olumsuz durumlarınızda direkt tohumx şirketlerin mağduriyetini önlemek adına operasyonu yönetir. Zaten uçtan uca şifreleme, TohumX ve diğer kişiler bunları okuyamaz demektir.

Kendiniz Görün

TohumX gönderdiğiniz konum veya yaptığınız aramaların uçtan uca şifrelenmiş olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar. Şirket bilgisi veya Geri Dönüşüm tesisi bilgisindeki bildiriye bakın.

Detayları Alın

TohumX Raporlarının Detaylarını yönetici kimliğinizle istek yapın kargo firmasını aracı olarak atamadan siz kendiniz raporu görüntüleyin. Biz imzamızı siz çıktı alana kadar elektronik yollamış olacağız.