• TohumX Geri Dönüşüm

ÜÇÜNCÜ TARAF NAKLİYE HİZMETİ

Üçüncü taraf atık taşıyıcılarla çalışarak ve koordine ederek sektörünüzün ihtiyaçlarını sorumlu bir şekilde yöneteceğiz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >
DÖKME ATIK TAŞIMA HİZMETLERİ


Güvenli, güvenilir, uygun maliyetli ve tüm DOT yönetmeliklerine tam uyumlu toplu taşıma hizmetleri sunmak için TohumX'e bakın .


Sunduğumuz toplu taşıma hizmetleri şunları içerir:

Dökme Tankerler

Dökme tankerlerimiz kimyasalları, gıda, boya ve çözücüleri, reçineleri, kağıt hamuru ve kağıt katkı maddelerini üretim noktalarından kalıcı bertaraf tesislerine taşıyor. Dökme yük gemilerimiz tesisinizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur. Toplu tanker taşımacılık hizmetlerini, düzenli olarak planlanan bir temelde veya değişen üretim programlarınızın gerektirdiği şekilde ayarlayabiliriz.


Pnömatik Römorklar

Pnömatik römorklar, dış hava kirliliğini önlemek için vakumla kapatılmış kapalı tanklara sahiptir. Pnömatik römorklarımız, mikrop veya neme temasa duyarlı katı veya sıvı herhangi bir malzemeyi taşımak için kullanılabilir. Tesisinizin endüstriyel malzeme imha ihtiyaçlarına bağlı olarak tekli veya çoklu hazneli tasarımlar arasından seçim yapın. Pnömatik römorklarımız, malzemelerinizin bertaraf alanlarına sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamak için güvenlik, performans ve güvenilirlik için tasarlanmıştır.


Damperli Kamyonlar

Transpaletler tesisinizin tehlikeli ve tehlikeli olmayan sıvı atıklarının taşınması için güvenli ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Paletli kamyonlarımız çamur, çamur ve sondaj sıvıları, petrol deposu transferleri, kum ve kum temizleme, gres toplama, yıkama suyu geri kazanımı ve su altındaki alanların susuzlaştırılması için çözümler sunar. Taşıtlar sızıntı ve dökülmeleri önlemek için düzenli olarak denetlenir ve bakımları yapılır.


Vakumlu kamyonlar

Vakum kamyonlarımız katıları, sıvıları, çamuru veya bulamacı uzun süreli bertaraf için yüklemek ve taşımak için kullanılabilir. Kontamine olmuş toprakların temizlenmesi, depolama tankı temizliği ve dökülmelere karşı bakım için özel araçlar mevcuttur. Bunlar ayrıca sondaj çamuru, sondaj çelikleri ve tuzlu suları gidermek için de kullanılabilir.


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var ? Canlı destek hemen sağ altta.

Ya da iletişime geç !