• TohumX Geri Dönüşüm

BELEDİYE HİZMETLERİ

TohumX, topluluğunuzu güzel ve başarılı tutmak için ihtiyacınız olan çöp ve geri dönüşüm çözümleri sunar.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >BELEDİYELER İÇİN DOĞRU SEÇİM

İster 500 mahalleyi, ister 5.000.000 şehri yönetin, şehir sakinleri için en iyisini istersiniz. Onlara bakmanın bir kısmı da yaşadıkları çevreye önem vermektir. Sürdürülebilirlik ve kendi başlarına geri dönüşüm uzmanı olmalarına yardımcı olan eğitim programları ile sakinlerinizin çevreye daha iyi bakmalarına yardımcı olmaya adadık.

Çevre çözümleri sağlayıcınız olarak TohumX ile, sakinleriniz sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşırken daha sürdürülebilir yaşamlar sürdürebilir.


BELEDİYELER İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

Atık ve geri dönüşüm ihtiyaçlarınızı kolayca yönetmekten katı atık planınızı tamamen elden geçirmeye kadar, ihtiyaçlarınıza uygun bir çözümümüz var.BELEDİYELERDEN GERİ DÖNÜŞÜM ALIMI

TohumX geri dönüşüm karşılama hizmeti ile siz ve sakinleriniz, topluluklarının ürettiği atıkların doğru şekilde yönetildiğinden emin olabilirsiniz.


GIDA VE ORGANİK GERİ DÖNÜŞÜM

Topluluğun katılımı önemlidir ve TohumX her zaman sakinleri kompost ve organik programlar aracılığıyla birlikte çalışmaya teşvik etmektedir. Topluluğunuzun programını hazır hale getirdikten sonra, sürdürülebilirlik danışmanlarımız programın başarılı kalmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışmaya devam ediyor. Her şeyi bir araya getirmek için gereken zaman konusunda endişeleniyorsanız, olma. Eğitim ve destekten özel kompostlama kapları sağlamaya kadar her şeyle biz ilgileniyoruz.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

Belediyeniz için yeni bir sürdürülebilirlik planı oluşturmak büyük bir girişim gibi gelebilir. Ancak TohumX Geri dönüşüm Sürdürülebilirlik Hizmetleri ile bu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Danışmanlarımız teknik yardım, eğitim ve sosyal yardım sağlamak için doğrudan sizinle birlikte çalışır ve daha sonra belediyenizin daha sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı olacak çok çeşitli özel maliyet tasarrufu çözümleri tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olur.


TRANSFER İSTASYONLARI

En yakın çöp depolama veya atık tesisi çok uzakta ise, TohumX akıllı bir çözüme sahiptir. Aktarma istasyonları, atık taşıma maliyetini azaltan kullanışlı merkezlerdir. Aktarma istasyonlarında, atık birleştirilir ve daha sonra bertaraf tesislerine teslim edilmek üzere uzun mesafeli kamyonlara aktarılır.