• TohumX Geri Dönüşüm

ECZACILIĞA AİT HİZMETLER

Ağır düzenlenmiş ilaç endüstrisinde gezinmenin karmaşıklıklarını anlıyoruz. Bu nedenle, sürdürülebilirliğe önem verirken uyumlu kalmanız için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sunuyoruz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >UZMAN FARMASÖTİK ATIK

Hastalarınıza hizmet etmeye odaklanırken, en son farmasötik atık düzenlemeleri hakkında güncel bilgilerimiz var. TohumX ile, israfı doğru şekilde yönetmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışan güvenilir bir iş ortağı edinirsiniz.


İLAÇ ENDÜSTRİSİNDE ATIK İLAÇ SORUMLUSUYUZ

Yanlış farmasötik atık bertarafı için EPA cezaları her gün ihlal başına 280.000 liradan fazlaya ulaşırken, güvenilir bir farmasötik atık yönetimi programı olması kritik öneme sahiptir. TohumX 'in önde gelen uzmanları yanınızda olduğunda, tüm yerel, eyalet ve federal düzenlemelere uygunluğu sağlamak için ihtiyacınız olan kaynaklara sahip olacaksınız.ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLERİ KARMAKŞIK ATIK UZAKLAŞTIRMA İHTİYAÇLARIYLA TANIŞTIR


Farmasötik atık akışlarının ele alınması konusunda uzman bilgisi ve sektör lideri TohumX Sürdürülebilir Eczane ile TohumX, düzenlemelerinize

uyurken tesisinizin verimli bir şekilde çalışmasına

yardımcı olabilir. Farmasötik atık çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın


Çok Aileli Konaklama,

Daireler ve Lojmanlar

Kiracılarınızı memnun etmek sadece sızdıran lavaboları düzeltmek veya şikayetlere cevap vermekle ilgili değildir. Ayrıca, evlerini aramaları için temiz, güvenli ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için perde arkasında çalışmakla da ilgilidir. TohumX ile, sakinlerinizi uygun geri dönüşüm uygulamaları hakkında eğitebilen ve onlarla etkileşime girebilen ve çok aileli binaların, dairelerin ve apartman dairelerinin atık akışlarını ele alma konusunu ve çıktılarını bilen güvenilir bir ortak elde edersiniz.


Ticari Çöp ve Geri Dönüşüm Alımı

Ticari mülkler kendi zorluklarıyla birlikte gelir ve misafirlerinizin ve kiracılarınızın sürekli değişen ihtiyaçları ile dengelenmesi zor olabilir. Hem ihtiyaçlarınızı hem de misafirlerinizin ve kiracılarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlarda damperler ve atık konteynerleri sunuyoruz. Çevrimiçi fatura ödemesi, güvenilir müşteri desteği ve kullanımı kolay bir web sitesi ve uygulamasıyla mülkünüze en iyi şekilde hizmet vermek ve bunu yönetmeyi kolaylaştırmak için özelleştirilmiş bir plan geliştireceğiz.