• TohumX Geri Dönüşüm

K - 12 EĞİTİM HİZMETLERİ

Tesislerimizi çocuklarımız için temiz ve güvenli tutmak için ihtiyaç duydukları hizmetleri sunarak ülke genelindeki okul bölgelerinin başarılı olmasına yardımcı oluyoruz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >ÇEVRE HİZMETİNDE SINIFINDA 1.

Türkiye'nin en büyük çevre hizmetleri sağlayıcısı olarak, tesislerinizi temiz tutmanıza ve öğrencileriniz ve personelinizin gelişmesine yardımcı olmak için çeşitli güvenilir ve verimli çözümler sunuyoruz.


K - 12 EĞİTİMİNDE TESİSİNİZ İÇİN SORUMLUYUZ

Sizinki gibi okulların çevreye etkilerini azaltırken öğrenmeye elverişli bir ortam sunmalarına yardımcı olmak için çözümlere yatırım yaparak on yıllar geçirdik. Sürdürülebilirlik eğitiminde 50 yılı aşkın deneyimle, yeni nesil geri dönüşümcüler oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış programlarımız var.


K-12 İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

İster atık ve geri dönüşüm pikapı, ister bölge çapında bir sürdürülebilirlik girişimi ya da öğrencilerinizi dahil etmek için çevre programları arıyorsanız, TohumX ihtiyacınız olan çözümlere sahiptir.


K-12 GERİ DÖNÜŞÜM TOPLAMA

Atıklarınızı yöneterek ve doğru şekilde geri dönüştürerek çevre üzerinde olumlu bir etki yaratmanıza yardımcı olabiliriz.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

Sürdürülebilirlik programı eklemek sadece çevreye fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bütçenize de yarar sağlayabilir ve hatta karşılama vergisi teşvikleri de sunabilir. TohumX Sürdürülebilirlik Hizmetleri, özelleştirilmiş sürdürülebilirlik çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve uygulamak için sizinle birlikte çalışacaktır.


BÜYÜK ATIKLARA BÜYÜK ÇÖZÜM

Çoğu zaman, normal çöp servisiniz attığınız şeyleri halledebilir. Ancak, eski masalar veya yıl sonu soyunma temizlikleri gibi daha büyük ürünler için, programlanması kolay, geniş hacimli ürün çözümleri sunuyoruz.