• TohumX Geri Dönüşüm

MARKET HİZMETLERİ

Mağazalarınız topluluklara ihtiyaç duydukları temel unsurları sağlar. TohumX'in mağazalarınızın temiz, verimli ve uyumlu kalması için ihtiyaç duyduğu çözümleri sağlamasına izin verin.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >GÜVENİLİRLİK, HER ZAMAN STOKTA

Kutular, konteynırlar, süresi dolmuş envanter — market işlemleri çok çeşitli atıklar üretir. Hepsini yönetmenize yardımcı oluyoruz. TohumX Geri Dönüşüm sağlayıcısı ile, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak iş ve hizmetlerde en iyi toplama hassasiyeti oranlarından birine sahip güvenilir bir çevre çözümleri ortağı edinirsiniz.


MARKET OPERASYONUNUZ İÇİN SORUMLULUĞU TOHUMX'e YÜKLEYİN

Müşterileriniz ihtiyaç duydukları ürünlere ihtiyaç duyduklarında sahip olmanızı bekler. Ancak bunu yapmak için, paketlenmiş malların süresinin dolması, üretimin kötüye gitmesi ve fazla stokların atılması neredeyse kaçınılmazdır. İşte size yardımcı olabiliriz.


Türkiye'nin en büyük geri dönüştürücüsü olarak uzmanlığımız, sürdürülebilirlik ve topluma ulaşma konusundaki odaklığımızla birleştiğinde, mağazanızın atıklarının her zaman sorumlu ve çevreye duyarlı bir şekilde yönetildiğini bileceksiniz demektir


SİZİN İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

Her market operasyonu, orada alışveriş yapan müşteriler kadar benzersizdir, bu nedenle işinizin her yönü için çok çeşitli çözümler sunuyoruz. İster basit çöp servisi arıyor olun, isterse aşırı envanterden para kazanmak isteyin, TohumX operasyonunuzun lekesiz kalmasına ve size, çalışanlarınıza ve müşterilerinize fayda sağlamak için maksimum verimlilikle çalışmasına yardımcı olabilir.


GERİ DÖNÜŞÜMLERİNİZİ SATIN ALALIM

Market işinde bir gerçek varsa, atık ve geri dönüşüm hızlı bir şekilde yığılabilir. Güvenilir programlarımız, derhal ve düzgün bir şekilde yönetildiğinden emin olmak için benzersiz ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmıştır.

geri dönüştürülebilir maddeleri sattığınız zaman gözünüz arkada kalmaz çünkü onları geri dönüştürür ve tekrar size düşük maaliyetlerle sunarız.


KATI ATIK / ÇÖP TOPLAMA

Tipik bir market atığının çoğunluğunun belediye katı atıklarından (geleneksel bir kaldırım kenarı koleksiyonu tarafından ele alınan atıklardan farklı değildir) oluştuğunu düşündüğünüzde, Türkiye'nin en büyük çevre hizmetleri sağlayıcısının onu yönetmesi mantıklıdır. Ayrıca, piyasanın en yüksek hurda fiyatlarını ödüyoruz.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

Günümüzde müşteriler destekledikleri işletmelerin çevreye duyarlı olmasını beklemektedir. Ancak yeni programların uygulanması zor ve zaman alıcı görünebilir. TohumX Sürdürülebilirlik Hizmetleri yardım etmek için burada. Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza ve müşterilerinizin taleplerine sürekli olarak uyum sağlayan özelleştirilmiş bir maliyet tasarrufu çözümleri programı tasarlamak, geliştirmek ve uygulamak için ekibinizle birlikte çalışacaktır.


GEÇİCİ ÇÖP KUTUSU / KONTEYNIR

Marketlerin normal çöplüğünüzden daha fazla atık üretmesi olağandışı değildir. Bu nedenle, çeşitli boyutlardaki damperli kamyonlarla bu fazlalıktan kurtulmayı kolaylaştırıyoruz. Hepsinden önemlisi, "TohumX App" ile veya telefonla istek oluşturmak oldukça kolaydır.SÜPERMARKETİN YEŞİLLENMESİ

Diğer operasyonların aksine, marketlerin ürettiği her şey geri dönüştürülebilir. Bu, süpermarketler için sadece daha çevre dostu olmakla kalmayıp aynı zamanda organik atıklarını daha verimli bir şekilde yönetme ve topluluklarındaki itibarlarını artırma fırsatı sunar. Süpermarketler, depolarının ve iş gücünün minimum düzeyde etkilenmesini sağlarken, organik malzemelerini depolama alanlarından uzaklaştırmak için bir plan bulmalarına yardımcı olmak için TohumX'e emanet oldu. Bu programın başarısı ve ülkenin dört bir yanındaki gelecekteki genişleme mağazaları hakkında daha fazla bilgi edinin.