• TohumX Geri Dönüşüm

MEKAN HİZMETLERİ

Bir stadyum veya butik galeri alanı işletiyor olun, mekanınızın kusursuz etkinliklere ev sahipliği yapmasına yardımcı olacak çözümlerimiz var.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >
GÜVENİLİRLİK

Bir mekanı yönetmek, her olayın her seferinde sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak anlamına gelir. Bir hizmet kesintisi veya taşan damperlerin başarılı bir olay ile unutulacak bir olay arasındaki tüm farkı yaratabileceğini biliyoruz.


Mekanınızın ürettiği büyük ve çeşitli atık akışlarını işleme konusunda uzmanlığa ve yeteneğe sahibiz. Bizimle ortaklık kurduğunuzda, mevcut en güvenilir, doğru ve profesyonel hizmeti alırsınız.


ETKİNLİKLERİNİZİN ATIK SORUMLUSUYUZ

Konukların ortak bir yanı var: iyi vakit geçirmek istiyorlar. Ürettikleri atıkları veya bunun çevre üzerindeki etkisini düşünmeyebilirler.

TohumX - dünyanın en büyük atık toplama etkinliği - Türkiye'nin en büyük geri dönüştürücüsü olarak çalışmalarımıza kadar küçük tiyatrolardan futbol stadyumlarına kadar her mekanın ihtiyaçlarını yönetebiliriz. Geri dönüşümün ötesinde, gelişmiş güneş enerjili kompaktörler ve sıkıştırılmış doğal gazla çalışan bir kamyon filosu gibi sürdürülebilirlik çözümleri geliştirmek için yatırımlar yaptık. Bu nedenle, yalnızca atık hizmetine ihtiyacınız olsun veya etkinliğinizi veya mekanınızı sıfır atık yapmak istiyorsanız, hedefleriniz ne olursa olsun size yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

HER ŞEY İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

Kongre merkezleri ve stadyumlar gibi büyük mekânların kendi zorlukları vardır. Ayrıca daha uzmanlaşmış atık akımları üretirler. Ancak mekanınız büyük ya da küçük olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış çeşitli çevresel çözümlere sahibiz.


GEÇİCİ ÇÖP KAMYONLARI

Yenilemek ya da normalden daha büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapmak olsun, TohumX fazla atığı yönetmek için çeşitli ekip büyüklüğüne ve kamyonlara sahiptir. Ve manyetiklerin çevrimiçi veya telefonla programlanması kolaydır.