• TohumX Geri Dönüşüm

OFİS HİZMETLERİ

Çöp ve geri dönüşüm toplama, özel atık çözümleri ve gelişmiş güvenlik hizmetleri iş yerinizi temiz, üretken ve güvenli tutar.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >ATIK YÖNETİMİ TİCARET HIZI

Ofisinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için çok çalışıyorsunuz ve bu şekilde çalışmanıza yardımcı olacak bir ortağa ihtiyacınız var.

Türkiye'nin en büyük çevre çözümleri sağlayıcısı olarak, atık ihtiyaçlarınızı doğru şekilde yönetmemize güvenebilirsiniz. Her ofisin ihtiyaçlarının farklı olduğunu bildiğimiz için, iş yapma şeklinize göre uyarlanmış çözümler sunuyoruz.


OFİSLER İÇİN TOHUMX SEÇİMİ

Ofisinizi daha sürdürülebilir hale getirmek sadece gezegenimiz için değil, aynı zamanda geliriniz için de iyidir.


Tek akışlı geri dönüşüm programlarımız, çalışanlarınızın her şeyi belirlenmiş bir kutuya koyarak geri dönüşümünü kolaylaştırır ve bu da işletmenize değerli vergi kredileri bile getirebilir. Ayrıca, ofisinizin çevresel açıdan nasıl bir performans gösterdiğini bildiren ve verimliliği artırmak, israfı azaltmak ve paradan tasarruf etmek için programlarınızdaki boşlukları nerede doldurabileceğinizi gösteren raporlar sunabilecek alternatif enerji üretim yöntemleri ve teknolojisi geliştirdik.ÇALIŞMA ALANINIZIN ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ

İster birkaç çalışanınız ister binlerce çalışanınız olsun, TohumX ofisinizin ihtiyaçlarının karşılanmasının ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu nedenle, doğrudan kaldırma işleminden, ofisinizin atık uygulamalarının tam bir revizyonu gibi daha karmaşık bir şeye kadar, işletmenizin her düzeyi için bir çözüm sunuyoruz. Bizimle ortaklık kurduğunuzda, bir ofisi işletmeyle birlikte gelen atıkları doğru şekilde yöneteceğimizi biliyorsunuz.


ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM

Teknoloji, rekabetçi kalmanıza yardımcı olur. Ancak güncel tutmak, eski cihazların aşamalı olarak kaldırılması ve uygun şekilde atılması gerektiği anlamına gelir. Eski veya kullanılmayan ekipmanı sorumlu bir şekilde elden çıkarmanıza ve içerdikleri hassas verileri güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olacak elektronik geri dönüşüm çözümleri sunuyoruz.


İLETİŞİME GEÇİN >