• TohumX Geri Dönüşüm

PERAKENDE HİZMETLERİMİZ

Mağazalarınızın yanı sıra dağıtım ve gerçekleştirme merkezleriniz için sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >PERAKENDE İŞLETMENİZ İÇİN TOHUMX'İ SEÇİN

Bugün, müşterilerimiz sürdürülebilirliğe odaklanmakta ve çevresel etkilerini en aza indirmek için çaba sarf etmektedir.

TohumX Geri Dönüşüm servisini seçtiğinizde, onlarca yıldır sürdürülebilirliğin ön saflarında yer alan bir şirketle ortaklık yaptığınızdan emin olabilirsiniz.Türkiye'nin en büyük geri dönüştürücüsü olarak, düzenli olarak çöp depolama çöpünü elektrik enerjisine dönüştürmek ve hatta kamyon filomuza güç sağlamak için yakıt yakalamak gibi yeni yeşil teknolojiler geliştiriyoruz. Bu şekilde, gezegeni her gün biraz daha iyi hale getiriyoruz.


İŞİNİZ İÇİN UYGULADIĞIMIZ ÇÖZÜMLER, ÇEVREMİZ İÇİN ÇÖZÜM

İster bağımsız bir butik ister ulusal bir perakende zinciri yönetiyor olun, bütçe ve çevre hedeflerinizi karşılarken atık ve geri dönüşüm ihtiyaçlarınızı yönetmek için kapsamlı çözümlerimiz var.

​Çeşitli çöp ve geri dönüşüm hizmetleri sunuyoruz ve işiniz için değerli geri dönüşüm indirimleri talep etmenize bile yardımcı olabiliriz. Sektördeki en iyi toplama hassasiyeti oranlarından biri ile birlikte yılın daha yoğun zamanlarında esnek toplama programları ve birden fazla başlatma gibi seçeneklerle, atıklarınızı doğru şekilde güvenilir bir şekilde yönetme konusunda güvenilir ortağınızız.


GIDA VE ORGANİK GERİ DÖNÜŞÜM

Yerel yönetmeliklere ve çevresel hedeflerinize uyum sağlamanıza yardımcı olacak bir kompost ve organik geri dönüşüm programı uygulamanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca, eğitim ve destek personelinizden özel kompostlama kapları sağlamaya kadar her şeyle biz ilgileneceğiz.GEÇİCİ TOHUMBOX

İşletmeniz normal çöp ve geri dönüşüm çöp bidonlarının veya çöp kutularının taşıyabileceğinden daha fazla atık ve geri dönüşüm ürettiğinde, geçici bir çöp kutusu sipariş etmenin zamanı gelmiş olabilir. Sunulacak çok çeşitli boyutlarda, fazla atık ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tane bulunduğundan eminiz.