• TohumX Geri Dönüşüm

PETROL VE GAZ ENDÜSTİRSİ İÇİN ATIK HİZMETLERİ

Petrol ve gaz endüstrisi, ülkemizi güçlendirir ve ilerlemeye devam eder ve tesis bazlı veya işletme çapında benzersiz atık akışlarını anlayan güvenilir bir ortağı hak eder


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >
PETROL VE GAZ ENDÜSTRİSİ İÇİN ATIK HİZMETLERİ


Petrol ve gaz endüstrisi enerji geleceğimizi yönlendiriyor ve TohumX işi doğru yapmanıza yardımcı olabilir. Bizim TohumX ve çok daha fazlası - Enerji Hizmetleri bölümü tek kaynak yapımı, iyileştirme, tedavi, bertarafı, site bakımı için sağlayıcı olabilir.

Petrol sahası müşterileri için sunulan hizmetlerden bazıları, düşük maliyetli nakliye, çeliklerin işlenmesi ve bertarafı, NORM atıkları ve diğer artıkların taşınmasını içerir. Ayrıca kavurma hizmetleri ve bakım, kazı ve temizlik hizmetleri, kanal açmadan montaja boru hattı inşaatı, yağmur suyu ve erozyon yönetimi ve kar temizleme, yol bakımı ve periyodik kuyu izleme gibi mevsimsel hizmetler sunuyoruz.

Sıvı depolama ve işleme çözümlerine mi ihtiyacınız var? Onlara sahibiz; geri akış ve üretim suyunun arıtılması için ilave depodan talep üzerine teslimata ve kanıtlanmış teknolojilere kadar. Ülke çapındaki özel araç ve ekipman ağımız, ayrılma, su geçirmezlik, vakum kutuları, FRAC tankları, son dökümler, düz yataklar, düşük erkek çocuklar, vakum tankerleri, elektrikli süpürgeler, acil durum müdahale araçları ve daha fazlasını içerir. Kapsamlı ittifak ortakları ağımız aracılığıyla tüm ekipman ihtiyaçlarınıza erişebiliyoruz.

Bu yüzden petrol ve gazda karşılaştığınız zorluk ne kadar büyük olursa, çözümümüz o kadar iyi olur. İşi halledebiliriz ve hepsi sizinle tek bir irtibat noktası aracılığıyla. TohumX ile ortak olun ve sizi daha yeşil bir geleceğe yönlendirelim.ÇÖZÜMLERÇakıl Kırma ve Satışı

TohumX izin verilen ve aktif olarak satılık ürün üreten çakıl ocaklarına sahiptir. En gelişmiş kırma ekipmanlarımız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli ekonomik agrega ürünleri üretmemize olanak tanır.

Çukurlarımız stratejik olarak uygun erişim sağlamak için konumlandırılmıştır ve kamyon taşımacılığı maliyetlerini düşürebilir. Yükleyicilerimiz ayrıca DOT yönetmeliklerine ek güvenlik ve uyum sağlamak için terazilerle donatılmıştır. Tüm ürün sertifikalı tartılarda tartılır.

Avantajlardan yararlanın:

 • Doğru Ağırlıklı Malzeme

 • Rekabetçi Maliyetler

 • Kaliteli Malzeme

 • Özel Toplamanın İstemi Kullanılabilirliği

Islah Hizmeti

Islah projeleri bölgeden bölgeye değişmektedir. Bazıları orijinal konturları geri yüklemek için kapsamlı kir çalışmaları ile özel bir tasarım gerektirir. Diğerleri, bir habitatı doğal durumuna geri getirmek için toprak değişiklikleri ve reçeteli tohumlama gerektirir.

Geri kazanımınız ne olursa olsun, ekibimiz profesyonel planlama, uygulama ve izleme sağlamak için deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Yeni bir projenin yapımına başlamadan önce bizimle iletişime geçin. Bitki örtüsü, toprak ve iklimin ayrıntılı bir analizini sağlayabiliriz.

Projeniz tamamlandığında araziyi eski haline getirmenize yardımcı olabiliriz. Entegre hizmetlerimiz size tek bir hesap verebilirlik sunar. Ayrıca kayıtlarınız için size projenin ayrıntılı bir fotoğrafik günlüğünü de sağlayabiliriz.

Şunları içeren hizmetler arasından seçim yapın:

 • Kuyu Karışımları - Opsiyonel Su Arıtma Römorkları Mevcuttur

 • Saha Yapımı ve Şev Yeniden Konturlama

 • Ağaç Yongalama

 • Kaya Toplama

 • Disk, Yaylı Tırmık ve Culta-Packer Çalışması

 • Saman Buster ve Sıkma

 • Tohumlama

 • Ağaç Dikimi

 • Ped / Yol Onarımı

 • Yağ ve Tuzlu Su Dökülmesinin Temizlenmesi ve İyileştirilmesi

 • Scoria ve Su Çekimi

 • Kirlenmiş Toprak ve Kar Temizleme ve Çekme


Sezonluk Hizmetler

Tüm mevsimsel ihtiyaçlarınız için TohumX'e başvurun. Yıl boyunca çözüm sağlayıcınız olacak ekipman, insan gücü ve deneyime sahibiz.

Şunları içeren hizmetler arasından seçim yapın:

 • Kar temizleme

 • Site Eskrim

 • Su Sökme ve Pompalama

 • Ağaç Yongalama ve Sökme

 • Ağaç Dikimi


Katı Atık Yönetimi

Tesisinizin ürettiği katı atıklar ne olursa olsun, TohumX akıllı, uygun maliyetli ve çevreye karşı sorumlu bir çözüm sağlayabilir. Türkiye'nin en büyük çevre hizmetleri organizasyonu olarak, her tür ve ihtiyaç duyduğunuz hacimde katı endüstriyel yan ürünleri verimli bir şekilde idare edebilecek tesislere, finansal kaynaklara ve teknik uzmanlığa sahibiz.

Tesisinizin katı atık akışının analizine dayanarak, bütçe ve saptırma hedeflerinizi karşılamak için bir program oluşturacağız. Bu program şunları içerebilir:

 • Geri dönüşüm - Mümkün olduğunda, katı kağıt, özellikle kağıt, plastik, cam ve alüminyum gibi yan ürünlerin geri dönüşümü için yollar arayacağız. İlk olarak, bu malzemeleri üretildiği tesiste geri dönüştürmeniz / yeniden kullanmanız için yollar arayacağız. Daha sonra şirket ağınızdaki diğer tesislerde geri dönüşüm / yeniden kullanım olanaklarını ele alacağız. Son olarak, ürettiğiniz hacimler için en iyi fiyatları elde etmeye çalışan hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda alıcıları arayacağız.

 • Tehlikesiz Depolama Sahası - Geri dönüşüm bir seçenek olmadığında, genellikle düzenli depolama alanlarının atılması gerekir. Tüm TohumX depolama sahaları, atık içermek ve toksinlerin çevre ortamına sızmasını önlemek için dikkatle tasarlanmış, inşa edilmiş ve bakımı yapılmıştır. Çevre koruma ajansı (EPA) ve devlet çevre yönetimi ajansları tarafından belirlenen katı parametreler dahilinde çalışıyoruz. 267 çöp depolama alanıyla muhtemelen size yakın bir tesisimiz var.

 • Tehlikeli Atık Düzenleme Alanı - Tehlikeli atıklar üretirseniz, bu malzemeleri kalıcı olarak tam durum ve federal mevzuata uygun olarak atabileceğiniz beş adet Altyazı C tehlikeli atık tesisimiz vardır. Tehlikeli atık depolama sahalarımızda, mikrokapsülleme ve makrokapsülleme dahil olmak üzere tehlikeli atıkları çevre ortamından izole etmek için bir dizi kanıtlanmış çözüm sunuyoruz.


Yağmur Suyu ve Erezyon Yönetimi

Hava durumunu kontrol edemeyebilirsiniz, ancak yağmur suyu yönetimine proaktif bir yaklaşım gösterebilirsiniz. Plan yazma ve yapımdan uygulama ve denetlemeye kadar, projenizin yağmur suyu yönetiminin her yönünü ele almak için TohumX'e gidin . Entegre hizmetlerimiz, tüm yağmur suyu yönetimi düzenleme süreci için size tek bir sorumluluk noktası sunar ve size sorunsuz yasal uyumluluk sağlar.

Yağmur suyu kirliliği uzmanlarımız sertifikalıdır. Yalnızca tamamı EPA yönergelerini karşılamak veya aşmak için kurulmuş en iyi malzemeleri kullanıyoruz.

Şunları içeren hizmetler arasından seçim yapın:

 • Silt-Çit Kurulumu

 • Menfez Montajı

 • Saman Buster ve Sıkma

 • Tohumlama


Kuyu İzleme

Yeni petrol kuyuları yakından denetlenmelidir. TohumX , geri akıştan sonra bu yeni kuyuları yönetmek için eğitimli personel sağlar. Tüm serbest akışlı kuyularınızdaki basınç, hacim ve sıvı ve gaz oranlarını yakından denetleyecek ve belgeleyeceğiz.

Ayrıca bulunduğunuz yerde ihtiyaç duyulan tüm su ve yağ kamyonlarını yönetebilir ve gönderebiliriz. Akış izleme hizmetlerimiz, yeni kuyularda sıklıkla ortaya çıkan dalgalanan koşulları izlemek ve ayarlamak için yerinde birisine sahip olamadığınızda size ekstra güvence verecektir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var ? Canlı destek hemen sağ altta.

Ya da iletişime geç !