• TohumX Geri Dönüşüm

RESTORAN HİZMETLERİ

Kullanıcılarınıza büyük deneyimler sunuyorsunuz, ancak maalesef her şey tüketilmez veya yenemez. Artık kalıntıları, çöpleri ve geri dönüşümü doğru şekilde halletmenize yardımcı olalım.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >GÜVENİLİRLİK MENÜDE


Misafirlerinizi besleme ve eğlendirme sürecinde oluşan her türlü atık ve geri dönüşümün güvenilir ve sorumlu bir şekilde yönetildiğini görüyoruz. Bu şekilde müşterilerinizi mutlu eden ve geri gelen şeylere odaklanabilirsiniz


RESTORANLARIN DOĞRU SEÇİMİ

Artık müşteriler her zamankinden daha fazla çevre üzerindeki etkilerini önemsiyor. Ve sizden de umursamanızı bekliyorlar. TohumX yıllardır sizinki gibi restoranların daha sürdürülebilir ve yasal şartlar dahilinde çalışmasına yardımcı olurken, günümüzün çevresel taleplerini de karşılamaktadır.


RESTONRANLAR İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

İster atık ve geri dönüşüm hizmeti kurmak, bir kompostlama programı uygulamak ya da restoranınızın atık akışını tamamen elden geçirmek istiyorsanız, işinize, müşterilerinize ve topluluğunuza fayda sağlayacak bir çözüm sağlayabiliriz.


RESTORAN ARTIĞI & GERİ DÖNÜŞÜM ALIMI

İhtiyacınız olan son şey, fazla atık veya geri dönüşümün birikmesi için. İşletmedeki en iyi toplama hassasiyeti oranlarından, olağanüstü müşteri hizmetlerinden, çeşitli çöp kutusu boyutlarından ve ekstra manyetikler gibi seçeneklerle, TohumX ile çöp ve geri dönüşüm ihtiyaçlarınızın her zaman doğru şekilde yönetildiğinden emin olabilirsiniz.


GIDA VE ORGANİK GERİ DÖNÜŞÜM

Yumurta kabukları, meyve kabukları, artık yiyecekler - atık gibi gelebilirler ama aslında çoğu zaman unutulmuş olan değerli bir kaynaktır. Kompostlama ve organik madde geri dönüşüm programlarımız çevreye fayda sağlarken ve yerel düzenlemelere uymanıza yardımcı olurken değerli çöp alanından tasarruf etmenizi sağlayabilir. İhtiyacınız olan eğitim ve desteği ve özel kompostlama kaplarını bile sağlıyoruz.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

Yoğun bir restoran işletirken yeni bir sürdürülebilirlik programı uygulamak çok zor görünebilir.

TohumX Sürdürülebilirlik Hizmetleri kapsamında. Çok çeşitli özelleştirilmiş, maliyet tasarrufu sağlayan çözümler tasarlamak, geliştirmek ve uygulamak için her adımda sizinle birlikte çalışıyoruz.


GEÇİCİ ÇÖP KUTUSU / KONTEYNIR

Restoranların normal çöplüğünüzden daha fazla atık üretmesi olağandışı değildir. Bu nedenle, çeşitli boyutlardaki damperli kamyonlarla bu fazlalıktan kurtulmayı kolaylaştırıyoruz. Hepsinden önemlisi, "TohumX App" ile veya telefonla istek oluşturmak oldukça kolaydır.


GÜNLÜK SUNULAN ÇÖZÜMLER

Çevre çözümleri ortağınız olarak TohumX ile atık ve geri dönüşüm ihtiyaçlarınızı karşılarken misafirlerinize hizmet etmeye odaklanabilirsiniz. Restoranınız için atık ve geri dönüşüm hizmetlerine başlamak için bizimle iletişime geçin.