• TohumX Geri Dönüşüm

SAĞLIK HİZMETLERİ

Sağlık atık akımları son derece karmaşık olabilir. Bu yüzden hastane, klinik ve bakım tesislerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel hizmetler sunuyoruz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN ZORUNLU SEÇİM

Hastanelerinizden, kliniklerinizden ve polikliniklerden gelen atıkları uyumlu ve verimli bir şekilde yöneterek sağlık sisteminizin hasta memnuniyetine odaklanmasına ve markasını ve itibarını artırmasına yardımcı oluyoruz.


SAĞLIK HİZMETLERİ HIZLA DEĞİŞİYOR

Sağlık sektörü, hacimden ziyade değere dayalı bir finansal modele geçerken, TohumX markanızı ve itibarınızı korurken maliyetleri düşürme ortağınız olabilir. Etik uygulamaların itibarı ve uyumlu kalmanıza yardımcı olan sayısız çevresel hizmetle, sektörünüzün hızla gelişen ihtiyaçlarının önünde olmanıza yardımcı olacağız.


TESİSİNİZ İÇİN SORUMLU SEÇİMİ

İster akut bakım hastanesi, klinik, ister tüm sağlık sistemi yönetiminden sorumlu olun, işiniz hastaların mümkün olan en iyi bakımı almasını sağlamaktır. Ve en küçük hizmet kesintileri bile, sunumunuzla gurur duyduğunuz yüksek kaliteli bakımı engelleyebilir.

İşletmedeki en yüksek teslim alma hassasiyeti oranlarından birini, hizmet genişliğimiz ve yüksek kaliteli müşteri desteğimizle birleştirdiğinizde, verimliliğinizi artırırken ve maliyetleri düşürürken hastalarınız için doğum yapmanıza yardımcı olan güvenilir bir ortak elde edersiniz.
SAĞLIK TESİSLERİ İÇİN ÇEVRESEL ÇÖZÜMLER

Tüm bir sağlık sisteminin ihtiyaçları, küçük bir kliniğin veya hatta büyük bir akut bakım hastanesinin ihtiyaçlarından oldukça farklıdır. Her tür sağlık hizmeti sağlayıcısı için çeşitli verimli ve mevzuata uygun çevresel çözümler sunuyoruz.


KATI ATIK / ÇÖP TOPLAMA

Tipik bir sağlık tesisinin atığının çoğunluğunun belediye katı atıklarından (geleneksel bir kaldırım kenarı koleksiyonu tarafından ele alınan atıklardan farklı değildir) oluştuğunu düşündüğünüzde,Türkiye'nin en büyük çevre hizmetleri sağlayıcısının onu yönetmesi mantıklıdır. Ayrıca, her şeyin pürüzsüz işlemesi için uygun çevrimiçi hesap yönetimi araçları sunuyoruz.


İNŞAAT YIKIMI VE GERİ DÖNÜŞÜM

Tesisinizin bir kısmı yenileniyor mu? Hastanenize yeni bir kanat mı ekliyorsunuz? TohumX, daha çevre dostu olurken paradan tasarruf etmenizi sağlayacak verimli bir enkaz geri dönüşüm programı oluşturarak sürdürülebilirlik çabalarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir.


DÜZENLENMİŞ TIBBİ ATIK ARITMA TESİSLERİ

Gelişmiş otoklav arıtımı ve her türlü tıbbi atık için yeni teknolojilere erişim de dahil olmak üzere tıbbi atık imha hizmetlerinin tam bir tamamlayıcısı sunuyoruz.


TEHLİKELİ ATIK

Her bir atık akışı için en iyi bertaraf veya geri dönüşüm yolunu belirlemek için tüm tehlikeli atık envanterinizi inceliyoruz. Ama burada bitmiyoruz. Hastanelerdeki en yaygın sorunlardan biri, tehlikeli atıklarla ilgili tüm verilerin düzgün bir şekilde toplanamamasıdır. Tehlikeli atıklarınızı yönetmek için TohumX'i seçtiğinizde, EPA Jeneratör Durumunuzu daha güvenli ve doğru bir şekilde değerlendirebilmeniz için tüm tehlikeli atık oluşturma verilerinizi toplar ve birleştiririz. Maliyetlerinizi azaltın ve gezegenin hemen yanında yapın.İLETİŞİME GEÇİN >