• TohumX Geri Dönüşüm

ULUSAL ÇÖZÜMLER

İşletme ölçeğiniz verimliliği artırmak için benzersiz fırsatlar sunar. Sınıfının en iyisi bir çevre hizmetleri programı için boyutunuzdan yararlanmak üzere TohumX ile ortak olun.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >



LİDER İŞLETMELER İÇİN ZORUNLU SEÇİM

Ulusal Hesap ekibimiz değişen koşullara uyum sağlamak ve performansı artırmak için sürekli analiz ve kıyaslama kullanır.


VERİ HER ŞEYİ YÖNLENDİRİR

Bugün, veri her şeyi yönlendirir. Başka hiçbir yere ulaşamayacağınız analizlere ve analizlere erişin ve gerçek zamanlı zekanın işletmenizi doğru yönde göstermesine izin verin.


AYAK İZİ ODAKLI

Sürdürülebilirlik hem işimiz hem de sizin için bir yolculuktur. Partneriniz olarak, ayak izinizi bizimki kadar ciddiye alıyoruz. Bu yüzden hedeflerinizi desteklemek için sınıfının en iyisi hizmetler ve raporlama araçları sunuyoruz.




NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ ?

TohumX'in bir Ulusal Hesap müşterisi olarak, ulusal ölçekte kişisel bir dokunuş bekleyebilirsiniz.


OKUMA SAATİ

TohumX'in İlk günden itibaren başarıya ulaşmanızı sağlayan sorunsuz bir geçiş sağlamak için Ulusal Hesaplar ekibine güvenebilirsiniz. Bu süreçte TohumX'in Blog sayfasına göz atabilir ve her telden yazılmış "Geri Dönüşüm" içeriklerini okuyabilirsin.



TohumxBlog >






GÖZLEMEK. ANALİZ EDİN. GELİŞTİRİN. TEKRAR ET.

İşiniz sürekli gelişiyor. Ulusal Hesaplar programı sizinle birlikte taşınır ve ölçeklenir, böylece maliyetleri her an kontrol etmenize ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur.


TohumX Admin>


HERŞEY TEK BİR YERDE


Her şey tek bir yerde olduğunda hayat çok daha kolaydır - tek bir irtibat noktası, birleştirilmiş faturalandırma, ulusal kapsam ve ihtiyacınız olduğunda doğru bilgi. Kolaylaştırılmış bir program işletmeniz için ne ifade edebilir?


TohumX App



GÜVENEBİLECEĞİNİZ HİZMET


Bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Bu kadar basit. TohumX müşterileri, malzeme ve ihtiyaç ne olursa olsun, her bir yerin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış geri dönüşüm lideri hızlı ve temiz hizmet alır.