• TohumX Geri Dönüşüm

ÜNİVERSİTE VE KOLEJ HİZMETLERİ

Öğrencilerin daha parlak bir geleceğe hazırlanmasına yardımcı olurken, kampüsünüzün en iyi şekilde görünmesine ve çalışmasına yardımcı olmak için atık ve geri dönüşüm çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >ÜNİVERSİTE ATIK YÖNETİMİ

Üniversitelerin ve üniversitelerin benzersiz atık ihtiyaçlarını yönetmek söz konusu olduğunda, sınıfımızın zirvesindeyiz. Güvenilir, verimli ve çevreye karşı sorumlu çöp ve geri dönüşüm hizmetleri sunmak için sizinki gibi kurumlarla ortaklık yapıyoruz.


KOLEJLER VE ÜNİVERSİTELER İÇİN DOĞRU SEÇİM

Öğrencilerinizle çalışırken kampüsünüzü temiz, sürdürülebilir ve güvenli tutmak şarttır. Kurumunuzu ve öğrencilerinizi bir sonraki adıma hazırlamaya yardımcı olmak için özel çözümler oluşturduk. Sürdürülebilirliğe yönelik bu sistematik yaklaşım, Türkiye'deki üniversitelerle yaptığımız çalışmalardan ve diğer kuruluşların geniş bir kesitinden elde edilen en iyi uygulamalara dayanmaktadır.


YEŞİK KAMPÜS

  1. 1. Sürdürülebilirlik hedefleri belirleyin “Silo sendromunun” üstesinden gelin ve sadece departman tarafından değil, kampüs çapında uygulanan sürdürülebilirlik hedefleri belirleyin

  2. 2. Kampüs çapında bir değerlendirme yapın Hangi malzeme akışlarının tüketildiğini ve nasıl işlendiğini belirleyin.

  3. Çevresel programlar geliştirin Geri dönüşüm, organik programlar, materyal bağışları ve daha fazlası yoluyla mümkün olduğunca çok materyali yönlendirmek için bir plan oluşturun.

  4. Çevreye duyarlı iyileştirmeler uygulayın Her alanda en iyi uygulamalardan yararlanan birleşik bir çaba yaratmak için öğrenciler, personel, satıcılar, tesis personeli ve diğerleriyle işbirliği içinde çalışın.

  5. Ölçün ve rapor Birçok özelliğe sahip TohumX App sizin verilerinizi sizin yerinize ölçer ve raporlar.

  6. Değerlendirin ve geliştirin Çevresel programlarınızı hem operasyonel olarak hem de eğitim eğitimi ile sürekli geliştirin. İyileştirme için devam eden kriterler belirleyin.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

İster mevcut sürdürülebilirlik çabalarınızın etkili olduğundan emin olun isterse kampüs genelinde atık işleme revizyonu yapmak istiyorsanız, TohumX Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik Hizmetleri size yardımcı olabilir. Fırsatları tanımlamanıza ve ardından fakülte ve personeliniz, kampüsünüz ve öğrencileriniz için çalışan çok çeşitli özelleştirilmiş çözümler tasarlamanıza, geliştirmenize ve uygulamanıza yardımcı olacağız.


ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM

Bu modern dünyada rekabet edebilmek için en son teknolojiye sahip olmalısınız. Ancak bu, eski teknolojinin sıklıkla imha edilmesi gerektiği anlamına gelir. Ve genellikle bu öğeler finansal ve kayıt bilgileri gibi hassas veriler içerdiğinden, bunların doğru bir şekilde ele alınmasını sağlamak istersiniz. Onlar için bir sonraki en iyi kullanımı bulmaya yardımcı olurken, içerdiği bilgilerin temiz olduğundan emin olabiliriz.