• TohumX Geri Dönüşüm

YÖNETİLEN TİCARİ MÜLKLER

Özel atık ve geri dönüşüm hizmetlerimiz ticari işletmenizi temiz tutar, çalışanlarınız ve tedarikçilerinizi mutlu eder.


Hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten formu doldurun .

Hadi Başlayalım >GÜVENİLİRLİK, ATIK YÖNETİMİ

Bir mülk veya ticari yönetici olarak, sadece mülklerinizi güvenli ve kodlu tutmaktan sorumlu değilsiniz. Kiracılarınızın ve misafirlerinizin refahından da siz sorumlusunuz. TohumX, bu mülklerin ürettiği atık ve geri dönüşüm için proaktif, güvenilir ve çevreye duyarlı çözümlere sahiptir. Her şeyi yönetmeye odaklanabilmeniz için onu yönetmeye odaklanalım.


TohumX ile, yararlı müşteri desteği, kullanışlı çevrimiçi araçlar ve zamanında veri izleme ve raporlama sağlayan güvenilir bir iş ortağı edinirsiniz.


MÜLKLERİNİZDEN VE ATIKLARINIZDAN SORUMLUYUZ

TohumX'in mülkleriniz için çevre hizmetleri sağlayıcısı olarak seçilmesi, yalnızca sürdürülebilir girişimlere olan bağlılığınızı göstermekle kalmaz, aynı zamanda bir sonraki aşamaya hazır olduğunuzda yerel kurallara ve düzenlemelere uymanıza yardımcı olabilecek bir ortağınızın olmasını sağlar. Ve halkın beklediği çevre yönetimini göstermenize yardımcı olabilir.


Onlarca yıldır, oteller ve tatil köyleri ile çok aileli evler ve apartmanlar da dahil olmak üzere her büyüklük ve tipte ticari mülkiyete fayda sağlayabilecek son teknoloji sürdürülebilirlik çözümleri geliştiriyoruz. Danışmanlık desteğinden, pikapları en aza indirerek emisyonları azaltan teknolojik olarak gelişmiş, güneş enerjili çöp kompaktörlerine kadar, operasyonel verimliliğinizi artırırken kiracılarınızın ve misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin oluruz.ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, OTELLER VE TATİL KÖYLERİ

Misafirleriniz evden uzakta bir ev sağlamak için size güveniyor ve konaklamaları için yüksek standartlara sahipler. Taşan bir çöp kutusu veya servis hıçkırı bile misafirlerinizin deneyimini etkileyebilir, baş ağrısına neden olabilir ve işletmenizin itibarını etkileyebilir. Giriş ve çıkış yapan misafir sayısının fazla olması nedeniyle, kuruluşunuzun üretilen atığa bakmak için bir planı olması zorunludur. TohumX, alışveriş merkezinizin, otelinizi veya tatil belgenizi lekesiz ve verimli bir şekilde çalıştırmak için doğru çözümü geliştirmenize yardımcı olabilir, böylece misafirlerinizi rahat tutmaya odaklanabilirsiniz.

Alışveriş merkezinizde de iyi yönde bir gelir elde edebilir ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamış olursunuz.


Çok Aileli Konaklama, Daireler ve Lojmanlar

Kiracılarınızı memnun etmek sadece sızdıran lavaboları düzeltmek veya şikayetlere cevap vermekle ilgili değildir. Ayrıca, evlerini aramaları için temiz, güvenli ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için perde arkasında çalışmakla da ilgilidir. TohumX ile, sakinlerinizi uygun geri dönüşüm uygulamaları hakkında eğitebilen ve onlarla etkileşime girebilen ve çok aileli binaların, dairelerin ve apartman dairelerinin atık akışlarını ele alma konusunu ve çıktılarını bilen güvenilir bir ortak elde edersiniz.


Ticari Çöp ve Geri Dönüşüm Alımı

Ticari mülkler kendi zorluklarıyla birlikte gelir ve misafirlerinizin ve kiracılarınızın sürekli değişen ihtiyaçları ile dengelenmesi zor olabilir. Hem ihtiyaçlarınızı hem de misafirlerinizin ve kiracılarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlarda damperler ve atık konteynerleri sunuyoruz. Çevrimiçi fatura ödemesi, güvenilir müşteri desteği ve kullanımı kolay bir web sitesi ve uygulamasıyla mülkünüze en iyi şekilde hizmet vermek ve bunu yönetmeyi kolaylaştırmak için özelleştirilmiş bir plan geliştireceğiz.